Elektronika samochodowa

Elektronika samochodowa


Nasza firma specjalizuje się szerokim asortymencie usług związanych z naprawą i diagnozą elektroniki samochodowej. Szczegółowo zostało to opisane poniżej:Awaryjne uruchamianie pojazdu (interfejs)

Uruchomienie pojazdu który z powodu awarii elektroniki został unieruchomiony. Powodem unieruchomienia mogą być zarówno systemy bezpieczeństwa jak i systemy alarmowe. Szczególne i skomplikowane przypadki, z którymi lokalni elektrycy lub mechanicy nie są w stanie sobie poradzić.


Awaryjne uruchamianie pojazdu (starter)

Uruchomienie pojazdu który z powodu rozładowania akumulatora nie może przy pomocy własnego akumulatora uruchomiony. Starter umożliwia wykonanie około 25 rozruchów przy jednorazowym ładowaniu urządzenia.


Diagnostyka komputerowa

Podstawowe badanie w celu identyfikacji uszkodzenia. Diagnostyka dynamiczna daje pełen obraz jeśli chodzi o wydajność urządzeń w trakcie.


Kodowanie nowych i starych modułów

Rozszerzenie funkcjonalności pojazdu poprzez aktywację funkcji ukrytych. Do funkcji ukrytych należą: domykanie szyb elektrycznych z pilota, automatyczne ryglowanie drzwi po przekroczeniu określonej prędkości, funkcja komfortowych kierunkowskazów.


Component Protection grupa VAG

Usuwanie aktywnej ochrony komponenta w samochodach grupy VAG.


Naprawa liczników, kodowanie immobilizerów

W przypadku uszkodzenia układu immobilisera konieczna jest wymiana modułu lub wymiana całego licznika. Wymieniony licznik musi być ponownie przypisany do komputera silnika oraz musi być na nim ustawiony rzeczywisty przebieg.


Wymiana komputera FIS

W większości przypadków wymaga wymiany licznika oraz kodowania modułu immobilisera.


Przegląd przed zakupowy samochodu

Oferta lokalna jako doradztwo/pomoc w przypadku chęci zakupu oraz dla osób spoza województwa pomorskiego. W przypadku gdy osoba jest zainteresowana konkretnym pojazdem może zlecić ocenę pojazdu przeze mnie nie wydając dużej ilości pieniędzy na przejazd. Jeśli egzemplarz będzie godny uwagi warto przyjechać na pomorze i zakupić pozytywnie oceniony pojazd. Wykonanie protokołu z przeglądu (uwzględnienie oceny ogólnej, sprawności systemów, jakości powłoki lakierniczej oraz wykonanie dokumentacji fotograficznej).